Kā pasūtīt

Mūsu interneta veikalā preču pasūtīšana ir iespējama bez iepriekšējas reģistrācijas. Aplūkojot katalogu, izvēlieties sev vēlamos produktus un pievienojiet tos grozam, noklikšķinot uz pogas "Pievienot grozam" vai "Pasūti pa tālruni". Ja prece nav noliktavā, poga nebūs pieejama.

Pabeidzot preču izvēli, jūs varat veikt pasūtījumu, sadaļā ”Grozs” (mājaslapas labajā augšējā stūrī). Noklikšķiniet uz pogas, kas atrodas labajā pusē no lapas “Grozs”.

Nākamajā lapā tiks piedāvāts ievadīt datus par preču piegādi (Vārds, Uzvārds, adrese, telefons).
Tajā pašā lapā varat izvēlēties piegādes veidu, ievadīt atlaižu kodu un izvēlēties maksājuma veidu.

Pēc adreses aizpildīšanas noklikšķiniet uz pogas "Veikt pasūtījumu" un izvēlieties vēlamo maksājuma veidu par precēm. Mēs piegādājam tikai 100% apmaksātus pasūtījumus.

Pēc visu nepieciešamo datu aizpildīšanas noklikšķiniet uz pogas "Veikt pasūtījumu". Informācija par pasūtījumu tiks nosūtīta uz tiešsaistes veikalu, un Jūs redzēsiet lapu ar detalizētu informāciju un pasūtījuma statusu “Procesā”.

Sadaļā “Grozs” Jūs varat izsekot pasūtījuma statusa izmaiņām. Jums tiks nosūtīti arī paziņojuma vēstules par pasūtījuma statusa izmaiņām, kā arī vēstules par pasūtījuma apstrādes rezultātiem no tiešsaistes veikala konsultanta ar detalizētu informāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka samaksa ar kredītkarti vai elektronisko naudu ir iespējama tikai pēc tam, kad Jums ir izsniegts rēķins (statuss „Pieņemts, gaidam apmaksu”). Ja nejauši esat aizvēris maksājumu lapu, dodieties uz savu personīgo kontu, atlasiet izvēlnes punktu “Jūsu pasūtījumi” kreisajā pusē, izvēlieties savu pasūtījumu no saraksta un noklikšķiniet uz pogas „Maksāt”, pēc kura Jums tiks piedāvāts doties uz maksājumu sistēmas vietni “NETS” un veiciet maksājumu.

Paraiška išsiųsta!

Paraiška sėkmingai išsiųsta

Pasūtīt zvanu

Jūsu vārds obligāti jāaizpilda
Kontakttālrunis obligāti jāaizpilda

Autorizācija

Jūsu tālrunis vai e-pasts obligāti jāaizpilda
Parole ir obligāti jāaizpilda Aizmirsāt paroli?
Ja jums nav lietotāja konta, reģistrējies