Pankūku pannas

Pankūku panna no FISSMAN

Lai no rīta iepriecinātu mīļos ar pankūkām, jums būs nepieciešama ērta pankūku panna, kuru varēsiet iegādāties FISSMAN interneta veikalā. Viegli izvēles kura panna jums derēs vairāk nekā citas.


Galvenie rādītāji, kas atšķir jebkuru pankūku pannu, ir plakana apakša un ļoti zemas malas. Cepot pankūkas šādā pannā, jums būs ļoti ērti tās apgriezt.SHADOW BORNEO


Optimālais pankūku pannas diametrs ir 20–24 cm. Ja jūs nolemsiet pankūkas pagatavot uzreiz uz diviem degļiem, paralēli izmantojot divas pankūku pannas, tās netraucēs viena otrai.


Pankūkas tiek ceptas augstā temperatūrā, tāpēc alumīnija pankūku pannas pretpiedeguma pārklājumam jābūt daudzslāņu, lai pretoties karstuma bojājumiem. Turklāt pretpiedeguma pārklājums nesatur kaitīgas vielas, piemēram, kadmiju vai svinu - visās FISSMAN pannās to vienkārši nav.SHADOW BORNEO


Čuguna pankūku panna ir arī videi draudzīga un droša, viegli tiek galā ar augstām temperatūrām un lietošanas laikā veido dabīgu pretpiedeguma pārklājumu - ar pienācīgu kopšanu tā kalpos jums ilgu laika posmu.


Pirms pērkat pankūku pannu, apskatiet arī tās rokturi. Tam jābūt ergonomiskam un ērtam, un tam nevajadzētu saskarties ar pannu. Piemēram, alumīnija pankūku pannas bakelīta rokturis neizlīdīs un pasargās jūsu roku no applaucēšanās riska, jo tas procesā nesasilst. Čuguna pannas izturīgajam čuguna rokturim būs nepieciešama krāsns cimdiņš.


Visām pankūku pannām no FISSMAN klāsta ir indukcijas apakša, kas nozīmē, ka jūs varat tos izmantot jebkura veida plīts virsmām, ieskaitot moderno indukcijas plīti. Tās darbības pamatprincips ir tāds, ka pati plīts virsma nesasilst, tā sildīs tikai pannas apakšu. Cepot pankūkas, nejūtīsiet nekādu lieku karstumu, ir vēl viens iemesls, kāpēc izvēlaties moderno FISSMAN pankūku pannu ar indukcijas apakšu.


- Nopirkt pankūku pannas Rīgā interneta veikalā Fissman, pie ražotāja

- Iegūstiet Fissback līdz 10%

- Jūs varat salīdzināt cenas un redzēt produktu īpašības un klientu atsauksmes

- Piegāde ar kurjeru uz mājām un izņemšanas punktā

- Iespēja norēķināties ar punktiem 30%

- Ērts norēķins - skaidrā naudā un bezskaidras naudas maksājumā, uz nomaksu

- Modeļu izvēle ļaus iegādāties lētas un augstas kvalitātes pankūku pannas


Pieteikums ir veiksmīgi nosūtīts

Pasūtīt zvanu

Jūsu vārds obligāti jāaizpilda
Kontakttālrunis obligāti jāaizpilda

Autorizācija

Jūsu tālrunis vai e-pasts obligāti jāaizpilda
Parole ir obligāti jāaizpilda Aizmirsāt paroli?
Ja jums nav lietotāja konta, reģistrējies