Paldies par atsauksmi

Jūsu atsauksme tiks publicēts pēc moderācijas
vietnes administrators

Labi

Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm

Artikuls: 2554
 
+7 punkti uz klienta karti
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Ссылка на товар
Pievienot favorītiemPievienot favorītiem
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Kulinārijas pasaulē mēdz teikt, ka svarīgākais instruments virtuvē ir labs nazis. Pareizs nazis var būt milzīgs palīgs skaistu ēdienu pagatavošanā un optimālas drošības nodrošināšanā virtuvē. Pareizi izgatavota un uzasināta naža izmantošana nozīmē, ka jums ir lielāka kontrole pār to, ko griežat. Griešana ar ērtu un asu nazi ir daudz patīkamāka. Tas ir efektīvāks un var paveikt darbu ātri un ķirurģiski precīzi neatkarīgi no tā, vai griežat zaļumus vai milzīgu ķirbi. Tāpēc FISSMAN ievieš pilnīgi jauna līmeņa nažus un cirvjus, kas izstrādāti Seki pilsētā, Gifu prefektūrā. Tur, kur pirms vairāk nekā 800 gadiem pirmie kalēji nodibināja visā Japānā zināmo asāko zobenu kalšanas darbnīcas, un vairākus gadsimtus vēlāk šie sasniegumi tika izmantoti slavenu vietējo nažu ražošanā. Mūsu naži ir iedvesmoti no Japānas, tie elpo bezkompromisa kalēja garu un kaislību. FISSMAN KENSEI BOKUDEN 8,2" šefpavāra nazis ir nazis ar platu, izturīgu asmeni un smalki noslīpētu griešanas malu. Universāls nazis gan profesionāļiem, gan šefpavāriem - amatieriem. Ja sadala tā griešanas malu trīs daļās, izrādās, ka tas ir piemērots pavisam citiem uzdevumiem. Priekšējā daļā var viegli sasmalcināt sīpolus vai kartupeļus, vidusdaļa ir ideāla garšaugu griešanai, un aizmugurējā daļa ir ērta cietu ēdienu griešanai. Augsta izturība pret koroziju un nodilumizturība, pateicoties īpašajai Korudo aukstās cietēšanas tehnoloģijai metālam līdz optimālam līmenim 58 HRC pē+R[-1]C:RCc Rockwell skalas. Asmens ir izgatavots no japāņu tērauda ar augstu oglekļa saturu AUS-8, šis tērauds ir ļoti izturīgs un ļoti labi notur malu. Nazis ir ar roku slīpēts uz 6000 smilšu ūdens akmens perfektam asumam. Ideāls griešanas leņķis, pateicoties asināšanai 15-17 grādos katrā pusē. Naža rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes G-10 ūdensizturīga, nodilumizturīga materiāla, kas lieliski iztur gan zemu, gan augstu temperatūru un kā dēļ nazis neslīd rokā un neuzsūc svešus aromātus. Iepakojums izgatavots no augstākās kvalitātes tekstūras kartona ar sudraba reljefu neatstās vienaldzīgu nevienu īstu augstas kvalitātes nažu pazinēju. Tērauds ar augstu oglekļa saturu - neatstājiet mitru uz ilgu laiku! Asināšanai mēs iesakām izmantot asināšanas akmeni. Pēc asināšanas noskalojiet ar ūdeni un nekavējoties noslaukiet ar tīru drānu. Nemazgājiet trauku mazgājamajā mašīnā. Lūdzu, ievērojiet kopšanas instrukcijas un nazis jums kalpos ilgu laiku. Šis produkts atbilst visiem drošības un higiēnas standartiem.
70.50 €
Līdz 30% apmaksā ar bonusa punktiem
Ir pieejams
+
Ielikt grozā Pasūtīt pa telefonu
 • līdz 7 punktiem uz klienta karti
  ?
  Bonusu programma
  līdz 5 punktiem uz klienta karti
 • Uzdāvināt tiešsaistē
Īpašības
 • Svars (kg) 0
 • Tilpums 0,0625
 • Izmantošana Mikroviļņu Krāsnī
 • Izmantošana Cepeškrāsnī
 • Lietošana trauku mazgājamajā mašīnā
review Izlasiet citu pircēju atsauksmes par šo preci
Kulinārijas pasaulē mēdz teikt, ka svarīgākais instruments virtuvē ir labs nazis. Pareizs nazis var būt milzīgs palīgs skaistu ēdienu pagatavošanā un optimālas drošības nodrošināšanā virtuvē. Pareizi izgatavota un uzasināta naža izmantošana nozīmē, ka jums ir lielāka kontrole pār to, ko griežat. Griešana ar ērtu un asu nazi ir daudz patīkamāka. Tas ir efektīvāks un var paveikt darbu ātri un ķirurģiski precīzi neatkarīgi no tā, vai griežat zaļumus vai milzīgu ķirbi. Tāpēc FISSMAN ievieš pilnīgi jauna līmeņa nažus un cirvjus, kas izstrādāti Seki pilsētā, Gifu prefektūrā. Tur, kur pirms vairāk nekā 800 gadiem pirmie kalēji nodibināja visā Japānā zināmo asāko zobenu kalšanas darbnīcas, un vairākus gadsimtus vēlāk šie sasniegumi tika izmantoti slavenu vietējo nažu ražošanā. Mūsu naži ir iedvesmoti no Japānas, tie elpo bezkompromisa kalēja garu un kaislību.


FISSMAN KENSEI BOKUDEN 8,2" šefpavāra nazis ir nazis ar platu, izturīgu asmeni un smalki noslīpētu griešanas malu. Universāls nazis gan profesionāļiem, gan šefpavāriem - amatieriem. Ja sadala tā griešanas malu trīs daļās, izrādās, ka tas ir piemērots pavisam citiem uzdevumiem. Priekšējā daļā var viegli sasmalcināt sīpolus vai kartupeļus, vidusdaļa ir ideāla garšaugu griešanai, un aizmugurējā daļa ir ērta cietu ēdienu griešanai. Augsta izturība pret koroziju un nodilumizturība, pateicoties īpašajai Korudo aukstās cietēšanas tehnoloģijai metālam līdz optimālam līmenim 58 HRC pē+R[-1]C:RCc Rockwell skalas. Asmens ir izgatavots no japāņu tērauda ar augstu oglekļa saturu AUS-8, šis tērauds ir ļoti izturīgs un ļoti labi notur malu. Nazis ir ar roku slīpēts uz 6000 smilšu ūdens akmens perfektam asumam. Ideāls griešanas leņķis, pateicoties asināšanai 15-17 grādos katrā pusē. Naža rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes G-10 ūdensizturīga, nodilumizturīga materiāla, kas lieliski iztur gan zemu, gan augstu temperatūru un kā dēļ nazis neslīd rokā un neuzsūc svešus aromātus. Iepakojums izgatavots no augstākās kvalitātes tekstūras kartona ar sudraba reljefu neatstās vienaldzīgu nevienu īstu augstas kvalitātes nažu pazinēju.


Tērauds ar augstu oglekļa saturu - neatstājiet mitru uz ilgu laiku! Asināšanai mēs iesakām izmantot asināšanas akmeni. Pēc asināšanas noskalojiet ar ūdeni un nekavējoties noslaukiet ar tīru drānu. Nemazgājiet trauku mazgājamajā mašīnā. Lūdzu, ievērojiet kopšanas instrukcijas un nazis jums kalpos ilgu laiku. Šis produkts atbilst visiem drošības un higiēnas standartiem.
callorder Vai jums ir palikuši kādi jautājumi? Atzvanīsim un atbildēsim tūlīt!
Atsauksmes

Nav atsauksmes

Ieiet / Reģistrācija

Noteikumi atsauksmju noformēšanai

Uzdodiet savu jautājumu
Nosūtīt Atcelt
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm Ševpavāra nazis KENSEI BOKUDEN 21 cm
Пожалуйста, выберите цвет товара
для добавления в корзину

Pasūtīt zvanu

Jūsu vārds obligāti jāaizpilda
Kontakttālrunis obligāti jāaizpilda

Pasūtīt zvanu

Jūsu vārds obligāti jāaizpilda
Kontakttālrunis obligāti jāaizpilda

Autorizācija

Jūsu tālrunis vai e-pasts obligāti jāaizpilda
Parole ir obligāti jāaizpilda Aizmirsāt paroli?
Ja jums nav lietotāja konta, reģistrējies