FissBack lojalitātes programmas noteikumi

1. Kas ir FissBack programma?

FissBack ir bonusu programma mūsu patstāvīgajiem klientiem, kuri ir saņēmuši Fissman lojalitātes kartes.

Lojalitātes karti klients var saņemt veicot pirkumu vismaz 10 EUR vērtībā jebkurā FISSMAN veikalā: t/c DOMINA, t/c MOLS, t/c DAMME, t/c ALFA un t/c ORIGO vai lejupielādējot Fissman Latvija mobīlo lietotni.

Iepērkoties veikalā FISSMAN klients lojalitātes kartē uzkrāj FissBack punktus, kurus vēlāk var izmantot, lai apmaksātu 30% no pirkuma summas veikalos FISSMAN.

2. Fissback punktu iegūšana:

Par katru pirkumu klients savā kontā uzkrāj Fissback bonusa punktus, atbilstoši pirkuma summai un FissBack līmenim. (Par līmeņiem lasi punktā 3. Fissback bonusa programmas līmeņi)

Bonusa punkti tiek piešķirti par visiem iegādātajiem produktiem, tai skaitā akcijas precēm.

Bonusa punkti par pirkumiem tiek ieskaitīti klienta kontā 24 stundu laikā pēc pirkuma veikšanas, un tie kļūst pieejami izmatošanai uzreiz pēc punktu saņemšanas klienta kontā.

3. Fissback bonusu programmas līmeņi

Klientiem tiek piešķirti pircēja līmeņi, kas nosaka bonusu iegūšanas apjomu. Pēc attiecīgas kopējās pirkuma summas sasniegšanas, klients saņem augstāku līmeni, līdz ar to lielāku bonusu skaitu par katru nākošo pirkumu.

FissBack programmas līmeņi:

Rozā līmenis - piešķir klientam saņemot lojalitātes karti pirkuma brīdī. Fissback kontā tiek ieskaitīti 2% no pirkuma summas.

Sudraba līmenis - piešķir pircējam, kad ir uzkrāta kopējā pirkumu summa no 25 EUR, Fissback kontā tiek ieskaitīti 3% no pirkuma summas.

Zelta līmenis - piešķir pircējam, pēc pirkumu kopsummas uzkrāšanas no 60 EUR, pircējs saņem 5% no pirkuma summas, kas tiek uzkrāti Fissback kontā.

VIP līmenis - piešķir pircējam, pēc pirkumu kopsummas uzkrāšanas no 350 EUR, pircējs saņem 10% no pirkuma summas, kas tiek uzkrāti Fissback kontā.

Lojalitātes kartes līmenis
Kopējā pirkumu summa
Piešķirtie procenti
no pirkuma summas
Rozā 0,01-24,99 2 %
Sudraba 25,00-59,99 3 %
Zelta 60,00-349,99 5 %
VIP No 350 eur 10 %

Punktu piešķiršanas piemērs:

(1 bonusa punkts = 1 EUR)

Uzkrājums tiek veikts, izmantojot lojalitātes karti, uzrādot pārdevējam FISSMAN lojalitātes karti, nosaucot tālruņa numuru vai nosaucot kartes svītrkodu no FISSMAN mobīlās lietotnes.

4. Vai piešķirtie bonusa punkti tiks noņemti, ja preces tiks atgrieztas?

Jā, bonusa punkti tiek noņemti no jūsu Fissback konta šādos gadījumos:

5. Vai izmantotie bonusa punkti tiek atgriezti klienta kontā pēc preces atgriešanas?

Jā, bonusa punkti tiek atgriezti klienta kontā šādos gadījumos:

6. Bonusa punktu izmantošana·        

7. Informācija par programmu

Visi FISSMAN esošie lojalitātes karšu īpašnieki tiks automātiski pievienoti lojalitātes sistēmai Fissback. Kartes datus var izmantot, lai uzkrātu punktus un ar tiem apmaksātu pirkumus.

Fissback bonusa punkti - NAV elektroniska nauda, tā NAV valūta un maksāšanas līdzeklis, tos nevar fiziski saņemt, pārvērst par jebkāda veida naudu utt. Fissback punkti ir klientu aktivitātes indikators mazumtirdzniecības veikalā vai vietnē www.fissman.lv .

Lojalitātes programma attiecas tikai uz FISSMAN karšu īpašniekiem.

Šos noteikumus, punktu aprēķināšanai, lojalitātes programmas organizētājs var vienpusēji grozīt. Paziņojumus par izmaiņām noteikumos, ievietojot vietnē www.fissman.lv